Pat&Mat e-shop

Řazení zboží:

Deskové hry

Cestovní hra A je to
Klikněte pro zvětšení
99 Kč
Pomozte našim kutilům nalézt nářadí, které poztráceli na své zahrádce. Poznejte tak, co patří k sobě. Hra je určena pro děti ve věku 4 – 7 let, rozvíjí jejich paměť a soustředění. Hru mohou hrát 2 až 4 hráči.

EAN: 8595557502845
Společenská hra Pat a Mat
Klikněte pro zvětšení
629 Kč
Na začátku hry před sebou mají Pat a Mat nelehký úkol - opravu domu. Potom už záleží jen na vašich schopnostech a štěstí, jestli se z něj stane ošuntělá chatrč nebo krásný domeček. I když se jedná o novou originální hru, užijete si v průběhu hraní i oblíbené pexeso, hody kostkou a podobně.

EAN: 8595557500773
Domino Pat a Mat
Klikněte pro zvětšení
89 Kč
Cílem hry je najít ve svých kartičkách jednu, kterou je možné přiložit k již položené kartě na stole. Tím se vytváří jakýsi had. Pokud nemáš kartu, musíš tak dlouho odebírat karty z pole, až budeš moci něco přiložit.

EAN: 8595557501824
Banbao Pat a Mat velká farma
Klikněte pro zvětšení
929 Kč
Tato stavebnice je ekologická farma se zvířátky a postavičkami. Pat a Mat se učí starat o své hospodářství a rozumět zahradničení.

Balení obsahuje 541 kusů kostek
Vhodné pro děti od pěti let

EAN: 8592117302259

 

 

 

 

 

Kuťáci ... a je to! Pat a Mat - زينغو و رينغو  - Zeca e Joca - I to je to! Pat i Mat - En Pat i en Mat - Buurman en Buurman, De twee stuntels - ...and that's it!, Pat and Mat - Hupsis!, Pat ja Mat - ...und fertig!, Peter und Paul, Pat und Mat - Kétbalkezesek, Pat és Mat - Klaufabárđarnir - パットとマット - Пат и Мат - To gode naboer -  پت و مت - Sąsiedzi, Pat i Mat - Тяпа и Ляпа, Пат и Мат, Соседи - A je to! Pat in Mat - Pat y Mat - Tvĺ snubbar - Sepp und Heiri - Now a Ned

 

 

Artistic Design © Oksana Rogožina
Graphic Design, Animation © Jan Smrčka
Webeditor, coding
Domény s.r.o.